90% ממפעלי הירק המצונן בארץ- לקוחות מושקט טכנולוגיות בע"מ

חברת מושקט טכנולוגיות עובדת עם 90% ממפעלי הירק המצונן בארץ ברמה של תכנון תשתיות, הקמת מפעלים ועד לאספקת חומרי האריזה היחודיים.
"במפעל ירק מצונן מאוד חשוב למשל שתהיה כל הזמן טמפרטורה נמוכה כדי לשמור על טריות הירק ולמנוע מזיקים" אומר טל מושקט ממנהלי חברת מושקט טכנולוגיות בעי"מ "כל השינוע נעשה במים שצריכים להיות בטמפרטורה של בין 4-6 מעלות, ולכן במפעל כזה חייבים יחידות קירור ואנו כחברת תכנון של מפעלי מזון וגם של ירק מצונן, נדע להגיש תוכנית כוללת של כל המיכון והציוד שמפעל כזה צריך".
"המילה האחרונה בתחום מפעלי המזון ומפעלי הירק המצונן בפרט, נוגעת לחדשנות האריזות התורמות להארכת חיי המדף של המוצרים" אומר טל מושקט החברה המובילה היום בארץ של וחמרי האריזה מהמתקדמים הקיימים, כולל אריזה מיוחדת נושמת לירק מצונן שיש בה אויר כדי לא לחנוק את הירק וגם הניילון הוא מסוג שונה מאריזות רגילות.
מפעל ירק מצונן דורש ציוד לחיתוך ,מערך שטיפה וחיטוי, קירור, ייבוש, שקילה ואריזה. לצורך כך מספקת החברה מיכון וציוד איכותיים לתהליך עד סופו.

שטיפה, חיטוי וייבוש ירק מצונן
ראשית מגיעים הירקות והפירות אל מערך השטיפה, שלא רק רוחץ אותם ביסודיות אלא מחטא אותם ומסנן מהם חרקים ומזיקים. בתהליך נעשה שימוש במים קרים בטמפרטורה של 4-6 מעלות שגם מצננים את הירקות והפירות.
חברת מושקט מספקת צנטריפוגות מנתיות או רצופות או מייבשי אוויר לתהליך הייבוש של הירק לפני אריזתו באריזה ורטיקלית. בתחום הירק המצונן חשוב לשמור על טריות ולא פחות על מראה וריח המוצר ולזה כאמור תורמת האריזה. כל המיכון והציוד למפעלי מזון שמייבאת חברת מושקט טכנולוגיות הוא ממותגים מובילים מגרמניה, איטליה, הולנד וספרד.

Most reactions result from breaking of https://samedaypaper.org/ this bond