!דברו איתנו

  מכונות יד שנייה

  מכונות מזון יד שנייה – בחירה חסכונית ומשתלמת!

  הדינמיקה של פיתוח מוצרי מזון, החדשנות, דרישות הצרכנים והמגמות המשתנות במהירות בעולם הצרכנות מספר אחד בעולם, גורמות לכך שמפעלי מזון משנים לעיתים פסי ייצור שלמים, או שהם מוסיפים תהליכים בשרשרת הייצור, מה שיוצר הזדקקות למכונות מזון מסוימות שלא נכללו מראש בתקציב שלהם. ובגלל כל אלה, ממש בגללם יש למושקט טכנולוגיות גם מכונות מיד שנייה, שגם הן הגיעו אליהם בדיוק בגלל הסיבות הנ"ל.

  מכונות מזון יד שנייה ממותגי על

  חברת מושקט טכנולוגיות משווקת מכונות מזון יד שנייה, לא רק של המותגים שלה אלא בכלל, אבל הן חייבות להיות באיכות גבוהה.

  חברת מושקט מייבאת מכונות מזון של ענקי היצרניות בתחום מהעולם, רובם ממרכז אירופה כמו: איטליה, הולנד, ספרד, גרמניה, , בלגיה ועוד עם 15 מותגים כמו: KRONEN, OMET, ELLER, ALL ROUND, BILWINCO, FOOD LIFE, GKS, FAM ועוד.

  סוגי מכונות המזון משקפים את מה שקורה בתחום וזה, מגמה של ייצור מוצרי מזון כמעט מוכנים לאכילה, מזון הדורש רק חימום או ירק מצונן שגם מגיע קצוץ באריזה.

  יד שנייה של מכונות אריזה

  אחד הדברים שמאפיינים את מוצרי המזון היום זה שיש להם חיי מדף ארוכים. מה שיוצר את זה אלה סוגי האריזות שנעשות ע"י מכונות אריזה משוכללות.

  לחברת מושקט יש גם מכונות אריזה מיד שנייה כמו מכונות ורטיקליות, מכונות תרמופורמינג, מכונות להלחמת גביעים, הלחמת מכסים, ואקום תא אחד שולחני ועוד.מבנוסף משווקת החברה גם מכונות אריזה אחרות.

  מקימים מפעל ומשווקים מכונות מזון יד שנייה

  חברת מושקט טכנולוגית מתמחה בהקמת ותכנון מפעלים. תכנון מפעל צריך לענות על דרישות שרשרת האספקה, רכישת המיכון, תכנון פנימי של פס הייצור תוך חשיבה על הספק, קיצור תהליכים, חיסכון בזמן ותפוקה גבוהה. לזה מגיעים רק בתכנון מדויק של פסי ייצור.

  הרבה פעמים נדרשת חברת מושקט טכנולוגיות להתערב במפעל קיים, לפתח קו ייצור מסוים, לספק מכונות מזון חדישות יותר, ואז יש לחברת מושקט טכנולוגיות עוד מכונות מזון מיד שנייה שיכולות לשמש מפעל אחר שזקוק בדיוק למכונות האלה.

  מכונות יד שנייה מהוות חיסכון אדיר בהשקעה של רכישת מכונות מזון, ויש רבים המשלבים רכישת של מכונות מזון חדשות וגם יד שנייה.