!דברו איתנו

  מכונת שרינק

  אריזת מוצרי המזון הינה חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור. האריזה שומרת על המזון ומציעה אותו לציבור בצורה נאה ומסודרת. בנוסף היא מסייעת בשינוע, חוסכת מקום על המשטחים, ובאופן כללי, תורמת לחיסכון כספי בהובלה וכדומה. מכונת שרינק הינה מכונת אריזה תעשייתית נפוצה ומתאימה לסוגי מוצרים רבים. היא עוטפת את סוגי המזון בניילון נצמד. ניתן למצוא את המכונות הללו במפעלים, בבתי אריזה, במחסנים לוגיסטיים ואחרים ועוד. הן ממוקמות בקצה פס הייצור, ולעיתים, לידו לאחר שהמוצרים הארוזים יוצאים ממנו. כך, שניתן להפעילן בדרכים שונות.

  ניתן למצוא מכונות מסוגים שונים. יש מכונות ניצבות המצוידות בבמה מסתובבת. המוצר מונח על הדיסק המסתובב והניילון נכרך מסביבו. מכונה אחרת היא בה המוצר נכנס מצד אחד שלה ויצא ארוז בצד השני. בסוף כל תהליך היא מלחימה את הניילון ולאחר מכן, מקררת אותו על מנת שהניילון ייצמד היטב ויגן על האריזה בצורה אופטימאלית. המכונות הללו פועלות על אנרגיה חשמלית והן אוטומאטיות לחלוטין. העובדים המתפעלים אותן עוסקים בעיקר בבקרה ובפיקוח ומתערבים רק כאשר יש כשל במכונה או בביצוע.

  המכונות מגיעות במגוון דגמים הנבדלים ביניהם בגודל, במפרט הטכני, בטכנולוגיה שלהן ובתפוקת העבודה. יש האורזות משטחים עמוסים בשקים, יש קטנות שנועדו לעטוף מוצרים בודדים כמו קרטון בצים למניעת ריסוקן, וכן הלאה. כך יוצרים מצב שבו המוצרים מוגנים מטלטולי הדרך ומגיעים שלמים וללא נזק ליעד הסופי. צריך לזכור כי הם מועברים בכלי תחבורה יבשתיים, ימיים ואף דרך האוויר. מוצרי המזון הם יקרים מאוד, כך, שההשקעה באריזה טובה חוסכת ליצרן, מונעת תביעות ביטוח ועוד. מומלץ לרכוש מכונת שרינק מספק בעל מוניטין אשר ברשותו מבחר מכונות אריזה מקצועיות. ניתן לקבל אצלו ייעוץ, מידע מקיף ושירות מסור.

  מכונת שרינק

  קראו עוד על : מכונה לטחינת שומשום